Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEAT ALTEA 1.9TDI 105KS -06 ODLICHNA PERFEKT AUT

Оглас од претпријатие Се продава од: perfect auto 23 јан. 14:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
perfect auto

perfect auto

26 Огласи во продавницата

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS ODLICHEN PERFEKT AUTO 3 700 ЕУР
VW GOLF 5 2.0TDI 140KS ODLICHEN PERFEKT AUTO 3 800 ЕУР
BMW 330XD COUPE NOVO PERFEKT AUTO -
SEAT ALTEA 1.9TDI 105KS -07 114000KM PERFEKT AUT 4 000 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Altea
SE PRODAVA SEAT ALTEA 1.9TDI 105KS 2006G
KOLATA E BEZ NIEDNA MANA PALI VOZI
PREDNICA ODLICHNA
ZIMSKI GUMI
perfect auto
Перфект Авто Се занимава со трговија на увозни половни возила со висок спектар на разни видови на модели но исто така работиме и по порачка на одреден тип или марка на возило
Visit our store page
Kriva Palanka Show on the map
078-340-299
http://www.perfectavto.com
Leaflet
perfect auto

perfect auto

26 Огласи во продавницата
MERCEDES-BENZ E280 3.2 CDI  PERFEKT AUTO -05 -
AUDI A3 2.0TDI 140KS ODLICHNO PERFEKT AUTO -
SEAT ALTEA 1.9TDI 105KS -07 114000KM PERFEKT AUT 4 000 ЕУР
PEUGEOT BIPPER 1.4HDI 75KS -08 PERFEKT AUTO 3 100 ЕУР
Кон почеток