Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG AVTOMATIK NAVIGACIJA KOZA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 30 окт. 10:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
BAVCA PLAC NA NOVIOT PAT ZA MANASTIR DOBRA LOKACIA 0 ЕУР
FIAT 500 1.4 BENZIN SPORT MODEL 6-BRZINI 0 ЕУР
TOYOTA YARIS 1.4 D4D DIZEL MOTOR NA LANCE 0 ЕУР
FORD FIESTA 1.4 TDCI 50KW.ELEGANCE OPREMA 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Altea

-SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT LINE MODEL
-DSG AVTOMATIK MENUVAC
-NAVIGACIJA FABRICKA
-KOZEN SALON
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-KLIMATRONIK
-FACE LIFE MODEL
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-CD RADIO FABRICKO
-SERVO-
-CENTRALNO SO DALECINSKO-
-6 X AIR BEG-
- METALIK BOJA-
-ELEKTRIKI NA PROZORI-
-CISTO NOVI GUMI-
-HALOGENI-
-ASR-
-ABS-
-BORD KOMPJUTER-
-EURO 4 MOTOR-
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA CARINETA PLATENO SE DO REGISTRACIJA
-CENA PO DOGOVOR.
-IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA-
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS.6-BRZINI CONFORT MODEL 0 ЕУР
TOYOTA YARIS 1.4 D4D DIZEL MOTOR NA LANCE 0 ЕУР
FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI TITANIUM OPREMA 0 ЕУР
BMW E-90 320D 6-BRZINI DINAMIK OPREMA 163KS.MOTOR. 0 ЕУР
Кон почеток