Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Altea Freetrack ITNO

9 000 ЕУР

Се продава од: Цобе 15 јан. 09:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Seat
Модел
Altea
Итно продавам Сеат Алтеа Freetrack, 8/2011 година на производство, купена во КаДис редовно сервисирана, возилото е во топ состојба. Има највисоко ниво на опрема. Со неа доаѓаат и 4 зимски нови гуми, кровни држачи, кровен куфер и патосник за во багажник, регистрирана е пред една недела и има зелен картон. Цена по договор, може и промена за џип/suv со моја доплата, возилата да не се под 2015 година.
Цобе
070 228 672
Leaflet
Кон почеток