Македонски | Shqip | English |

Seat Altea 2.0 tdi so 140 ks -04

Се продава од: Seat 15 мар. 01:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.410 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 800 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Altea
Se prodava seat altea 2.0 tdi so 140 ks 2004 godin vozilotot poseduva maksimalna oprema el. Na prozori el. Na retrovizori komanda na vollan bord kompjuter Mp3 CD player sport line carbon . Vozilloto e bez nikakva mana I e registrirano do 26.06.2015 godinA moZna zamena so pomalo vozilo so vasa doplata
Нема посетени огласи
Кон почеток