Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Seat Altea 2.0 tdi 140 ks DSG

4 500 ЕУР

Се продава од: Petra Вчера 18:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Штип
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Altea
SEAT ALTEA 2.0 tdi 140ks
DSG 6 stepenski avtomatski menuvac
FULL Oprema so navigacija
cetiri novi zimski gumi sava i cetiri novi letni gumi hankok, registrirana do 11.11.2019 so zelen karton.
kompletno servisirana pred 2000ckm
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации