Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Cordoba 1.4 benzin plin so a test

1 450 ЕУР

Се продава од: Mile Jankulov 18 јун. 23:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Cordoba
se prodava seat cordoba 1.4 benzin/plin so a test, vo
odlicna sostojba. registrirana do 11/2018god.
Mile Jankulov
071394367
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации