Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEAT CORDOBA 1.4 TDI FULL OPREMA PROMOCIJAA

Се продава од: seat 13 дек. 20:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Cordoba
SE PRODAVA SEAT KORDOBA 1.4TDI VO SUPER SOSTOJBA NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS REGISTRIRANA NOVI GUMI BEZ ZABELESKAA
CENA PO DOGOVOR NA LICE MESTO
Leaflet
Кон почеток