Македонски | Shqip | English |

Seat Cordoba -03

Се продава од: Aleksandar 27 јан. 20:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.060 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 300 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Центар, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Cordoba
Prodavam Seat Cordoba neuvezuvana, registrirana do noemvri 2015, 4 zimski gumi, alumniniumski bandazi
Нема посетени огласи
Кон почеток