Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Колата е во одлична состојба

1 200 ЕУР

Се продава од: Драги 08 септ. 00:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Cordoba
Колата е пали вози нее регистрирана
Драги
075482205
Leaflet
Кон почеток