Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Cordoba 1.9 TDI

Се продава од: Antonio 27 дек. 16:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Cordoba
Se prodava Seat Cordoba 1.9 TDI 90ks/66kw 2000 godina. Registracijata vazi do Oktomvri 2020. Dobro odrzuvana kola. Novi zimski gumi.
Leaflet
Кон почеток