Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEAT CORDOBA 1.4 stylans -05

4 999 ЕУР

7 199 ЕУР

Се продава од: Stojan 12 септ. 08:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Cordoba
prodavam Seat Cordoba 1.4 so full oprema,crna metalik kako od salon prv gazda,ne udirana ,ne farbana,garazirana klimatronik, greaci na sedista i retrovizori, halogenki, radio SONY cd so usb i 6 zvucnici PIONIR, Atestiran plin LANDIRENZO so kruzna boca vo rezervna guma, originalni navlaki na sedista, folii so atest, napraven servis na 60,000km so garancija do 120,000km. Nov akumulator 4 novi gumi letni so felni 205/50 /16 i zimski 195/60/15 so celicni bandasi smeneto ulje I site filtri i svecici momentalno ima 117600 km Registrirana do 20.09.2016
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации