Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA SEAT IBIZA 1.9 OBICEN DIZEL

900 ЕУР

Се продава од: Ljupco Filipovski 17 окт. 19:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Seat
Модел
Ibiza
seat ibiza 1.9 obicen dizel vo ispravna sostojba cena po dogovor
Ljupco Filipovski
072661763
Leaflet
Кон почеток