Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza 1.6 benzin plin i Ford Eskort td -98

700 ЕУР

800 ЕУР

Се продава од: Dalibor 02 дек. 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 1.500 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do april 2020 4 zimni gumi plin lovato smeneno i e se novi plocki gurtni hladnak hladnace za parno blombina kaisi ima servo elektricni prozori el retrovizori siber na mk tabli.Prodavam i ford eskort td na bg tabli registriran so zelena karta i texnicki ima i vinetka cenata za fordo e 400 eu ima mesto za dogovor i za dvete ceni
Dalibor
076569037
Leaflet
Кон почеток