Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Seat Ibiza

1 500 ЕУР

Се продава од: Martin Вчера 19:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Seat Ibiza
1.9TDI 90 ks
Elektrika na stakla
Elektrika na retrovizori
Klimatronic
Servo
Centralno zaklucuvanje
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации