Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza

5 600 ЕУР

Се продава од: nikola 05 ноем. 11:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Seat
Модел
Ibiza
-REGISTRIRANA DO 23.05.2020 SO ZELEN KARTON
-Ptoizvedena 24.12.2010 GODINA SO 164000km I SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA COPA.

OPREMA:

-KLIMA(KLIMATRONIC)
-SERVO KOZEN PODESUVACKI VOLAN
-ABS
-AIR BAG
-ESP
-BORD KOMPJUTER
- RADIO CD FABRICKO
-AUX
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-GREACI NA RETROVIZORI
-PRITISOK NA GUMI
-TEMPOMAT
-ALUMINSKI BANDAZI 16
-CENTRALNA BRAVA
-2 KLUCA
-IMOBILAJZER
-ORGINAL NAVIGACIJA TOM TOM
-I DR.
nikola
Leaflet
Кон почеток