Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEAT IBIZA 1.4TDI -07 NEW FACE Nova

0 МКД

Се продава од: Ibiza 05 мар. 08:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Ibiza
NOVO NA PAZAROT

***SEAT IBIZA 1.4 TDI -07 CISTO NOVA KLimatronik,greaci vo sedista,boardcomputer......
_____________________________

****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ I NE E STOENA PO PLACEVI****


****PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA ********KOLATA E KAKO NOVA SE E FABRICKI OD NADVOR I OD VNATRE BEZ FARBANICI I GREBANICI ***


****KOLATA E NA 100% REALNI KILOMETRI SO MOZETE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE****

****KOLATA E KUPENA SO FAKTURA OD PRESTAVNISTVO NA VW SO PERFEKTEN MOTOR I PREKRASEN ENTERIER*****OD OPREMA POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST:

- FABRICKI TONIRANI STAKLA
- ABS
- SERVO
- ESP
- TEMPOMAT
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA OGLEDALA
- BOARDCOMPUTER
- I USTE MNOGU OPREMA****KOLATA SE NAOGA NA 5km PRED KRIVA PALANKA NA PLACOT NA MAKS AUTO *****


****DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA****
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации