Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Seat Ibiza 1.4tdi 80ks full oprema 2008 MT Auto

3 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

BMW X3 2.0d 150ks 4x4 fejslift 2008 MT Auto 7 800 ЕУР
Toyota Yaris 1.4 D4D 90ks unikat nova 2007 MT Auto 4 400 ЕУР
Bmw X3 2.0D 177ks avtomatik navi 2008 MT Auto 8 500 ЕУР
Mercedes-Benz C 200cdi 136ks avantgarde 2010 MT Auto 9 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Ibiza
seat ibiza 1.4 tdi 80 ks ** fr oprema **
171000 km unikat !!!
napomena: 100% garancija za km ! ! !

- soncev krov
- trikrak kozen servo volan
- klimatronik (ladi perfektno)
- fr alu bandazi black so novi gumi 2019
- abs asr esp srs sistemi
- cd mp3 aux
- radio kenwood aux cd mp3
- recaro sedista so podesuvanje
- 10 airbags
- servo volan so podesuvanje
- senzori za svetlina
- senzori za dozd
- multifunkcionalen bord komjuter
- 4 el stakla
- el na retrovizori so greaci
- avtomatsko zatemnuvane na retrovizori
- abblend sistem
- follow me home opcija na svetla
- multi volan so podesuvanje vo site nasoki
- kompletno servisiran
- moze da se proba i proveri vo servis po vas izbor
** kolata e na realni ** 171.000 km **
** 100 % garancija za kilometri moze proverka vo vw
** promenet rebrast kais, vodna pumpa, zategaci na 170000 km
** kolata ne e udirana ne e farbana
** napolnet freon za klima, antiriz -25c, smeneti kaisi
** mnogu stegnato podvozne, motor bez cad bez sumovi
** nema menuvani stakla,site stakla se seat
** farovi, stopovi site do edno se vw originalni
** perfekten motor, stegnato podvozje, se funkcionira do posledno kopce
** kolata e kako nova ! ! ! mt auto

--- uvezena od italija..plateno se do registracija ---

--- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200 m do benziska makpetrol.
-----------------------------------
076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS NAVI PDC COPA - 12..MT Auto 6 800 ЕУР
Bmw 318d 2.0 143ks xenon pdc 122.000km novo 2014 MT Auto 13 999 ЕУР
Mini Cooper One 1.4 95ks 133000km nov 2008 MT Auto 4 900 ЕУР
VW Tiguan 2.0tdi 140ks 4motion navi full 2009 MT Auto 10 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации