Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza 1.9sdi

0 ЕУР

Се продава од: Spase 01 септ. 19:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Ibiza
seat ibica zacuvana elektrika na stakla klima dobri gumi ksenon svetla registrirana do 20.06.2018 odlicen motor so mala potrosnja i lesen za odrzuvanje
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации