Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza -07 1.4TDI 80hp

3 900 ЕУР

Се продава од: Kime 29 ноем. 20:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 8.350 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Se prodava Seat Ibiza 2007 1.4 TDI 80HP 2007, racen menjac, kolata e vo odlicna sostojba, registrirana do noemvri 2020 so zelen karton. Cenata ne e fiksna moze i zamena za pogolemo vozilo.
Leaflet
Кон почеток