Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza 1.2 12v -05

Се продава од: Nebojsha 28 јан. 07:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.920 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 699 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Ibiza
*Napraven servis ulje,filtri
*Nov akumulator kupen pred 1 mesec
*Novi predni letni gumi
*Klina servo abs
*Registrirana do Avgust 2015 so zelen karton
Нема посетени огласи
Кон почеток