Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEAT IBIZA 1.4TDI

0 МКД

Се продава од: nikola 24 јан. 09:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Se prodava Seat ibiza
1.4 tdi 2006 god
od oprema ima:
-klima
-abs
-radio so cd
-el.stakla
-centralno zaklucuvanje
-al.bandazi so novi gumi
-el.na retrovizori
-trokrak volan
-kolata e na ck tabli
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации