Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza 1.9 tdi 131ks

1 900 ЕУР

2 300 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 01 фев. 20:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Prodavam seat ibiza 1.9 tdi 131 ks so istecena registracija.kolata e vo dobra sostojba ima Nov akulomator od oprema ima Abs ESP klimatronik
Aleksandar
070279006
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации