Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza

4 500 ЕУР

Се продава од: Vesna Вчера 21:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Seat Ibiza 1.2, prv sopstvenik
Leaflet
Кон почеток