Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza vo odlicna sostojba

3 000 ЕУР

Се продава од: Predrag 29 ноем. 21:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Prodavam seat ibiza vo odlicna sostojba registrirana do 11m.2019 pominati realni 76.000km
Cena 3000evra tel 078375378
Predrag
078375378
Leaflet
Кон почеток