Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza -09 ecomotion

0 ЕУР

Се продава од: Тони 18 јун. 21:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Se prodava Seat ibiza proizvedena 2009 1.4 dizel vo top sostojba ,uvezena od Germanija ,novi gumi napraven servis so servisna kniska pominati 130.000 km sredeni site dokumenti do registracija
Тони
070287775
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации