Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza 1.6 TDI

6 200 ЕУР

Се продава од: Cars 15 фев. 23:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Voziloto e vo naodlicna sostojba maksimalno zacivano vo besprekorna sostojba motor 1.6 TDI DPF 66kw/90ks vozi motr od golf 6ka ...napraven e full servis pred 100km kompleten nemate nikakvi dopolnitelni vlozuvanja vo voziloto registrirana cela godina 02.2019 za poveke info javete se .....
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации