Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza -02 od Holandija

1 800 ЕУР

Се продава од: edi 17 дек. 08:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Ibiza
seat ibica 2002 god od holandija top sostojba plateni site davacki do reg 1.4 benzin 1800 evra 16 ventila gumi novi od prv gazda
Leaflet
Кон почеток