Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza

2 200 ЕУР

Се продава од: ivo andonov 08 јан. 12:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Se prodava Seat Ibiza 1.4 benzin plin lovato 2000god, 44kw, so full oprema vo odlicna sostojba.Registrirana na makedonski tablici, napraven golem servis site filtri kabli svekjici ulje rebrast vodna pumpa predni plocki 4 letni deyton gumi 4 zimski nokian
Telefon za kontakt:
ivo 078-596-826
ivo andonov
078596826
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации