Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SEAT IBIZA 1.4TDI STYLE-11

4 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 10 авг. 20:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

Suzuki Swift 1.3ddis so pet vrati i klima 2009 3 700 ЕУР
VW Transporter 1.9tdi doka 2007 7 000 ЕУР
VW Golf 1.9TDI comfortline 2004 3 800 ЕУР
Ford Fiesta 1.6TDCI 2011 3 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Ibiza
SEAT IBIZA 1.4TDI STYLE
GOD.NA PROIZV:12/2010
POM KM :141.000
UVOZ OD R.GERMANIJA
VOZILOTO E VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA
PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
VW Jetta 1.9tdi klima 2008 4 300 ЕУР
MERCEDES SPRINTER 313CDI TERMOKING -25c -10 9 000 ЕУР
MERCEDES VANEO 1.7CDI KLIMA-05 1 990 ЕУР
Mercedes-Benz Vito 111CDI termoking 2009 7 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации