Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SEAT IBIZA 1.9TDI LIMITED-09

4 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 20 септ. 10:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

OPEL ASTRA 1.3CDTI REDIZAJN COSMO-14 6 800 ЕУР
Fiat Doblo 1.3 multijet klima 2011 4 500 ЕУР
VW Jetta 1.9tdi klima 2008 4 300 ЕУР
VW Golf 1.9TDI comfortline 2004 3 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Ibiza
SEAT IBIZA 1.9TDI LIMITED
GOD NA PROIZV.12/2008
POM KM.171.000
FULL OPREMA
UVOZ OD GERMANIJA
PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070305695
071304420
AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
BMW X5 3.5D X-DRIVE PANORAMA FACELIVT-2012 18 500 ЕУР
VW CRAFTER 50 DOKA 2.5TDI -09 11 500 ЕУР
VW TRANSPORTER 1.9TDI DOKA -08 7 500 ЕУР
Mercedes-Benz Vito 111CDI termoking 2009 7 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации