Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza 1.9 TDI - 2007 год. (РЕГИСТРИРАНА)

3 600 ЕУР

Се продава од: Blagojce 16 септ. 17:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Ibiza
ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА⬇️
- Регистрирана до 01.04.2021
- Јачина на мотор 74 kw - 101 ks
- Поминати 205.000 km
- Темпомат
- Сервисирана (Нови плочки и дискови, амортизери задни, castrol масло и др повеќе инбох)
- Алумински бандажи
- Гуми - 205/45/16 - (M+S сочувани)
- Сончев кров
- Халогенки
- Ел. Стакла
- 2 клуча
- Климатроник
Blagojce
078746784
Leaflet
Кон почеток