Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza

1 800 ЕУР

Се продава од: Irfan Вчера 12:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Купе
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Kolata e mnogu cuvana nema nikoja mana mnogu mala potrosuvacka moze i zamena so bmw so moja doplata.
Leaflet
Кон почеток