Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza 1.4 Benzin

0 ЕУР

Се продава од: Imer Вчера 08:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Seat ibiza 1.4 benzin 2005 g
Registrirano do 08.2018g so zelen karton mala potrosuvacka.
Leaflet
Кон почеток