Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza 1.9 td i -01 110ks

1 700 ЕУР

1 900 ЕУР

Се продава од: Amantin 22 ноем. 16:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Seat Ibiza 1.9 td i 110ks, 2001
Pa regjistrim
Per me shume info: 070595271 ose 071363037(viber)
Amantin
071363037
Leaflet
Кон почеток