Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEAT Ibiza 1,4 TDI

2 700 ЕУР

Се продава од: Ранко 17 апр. 21:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Kolata e vo odlicna sostojba
Servisirana kompletno
Full Oprema se si raboti odlicno
Novi Gumi
So realna kilometraza - 202.000km
Registrirana cela godina
Za povekje informacii na telefon.
Ранко
070303052
Leaflet
Кон почеток