Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Seat Ibiza 1.4

0 МКД

Се продава од: kristijan Вчера 02:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Виница
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Seat
Модел
Ibiza
Se prodava Seat Ibiza 1.4 benzin ,2004 god
Cena po dogovor
Poveke info na tel 077590834
kristijan
077590834
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации