Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEAT LEON 1.9TDI KLIMATRONIC -00 REG 09.2017

3 450 ЕУР

Се продава од: Goran 07 ноем. 22:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Leon
KOLATA E REDOVNO SERVISIRANA SO MOTOR 1.9 TDI 110 KS REGISTRIRANA DO 25.08.2017 STEGNATA NE CUKA NE KRCKA ,GUMI NOVI ,ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI I CETIRI STAKLA ,KLIMATRONIK , SRS,ABS,SERVO VOLAN SO PODESUVANJE , CENTRALNA BRAVA NEMA MANI MOTOR PALI ODMA MENJAC RACNA SE SI FUNKCIONIRA ODLICNO ..PROVERKA KADE SAKATE CENATA NE E FIKSNA
Leaflet
Кон почеток