Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks. 2006 God

4 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 21 јул. 22:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW JETTA 1.9 TDI 105 ks. 2009 god 1 ЕУР
VW GOLF 5 1.9 TDI 90 ks. -05 3 999 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 143 ks -09 9 500 ЕУР
FORD FOKUS 1.6 TDCI 90.ks.2006 god 3 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Leon
SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks. 2006 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW TOURAN 1.9 TDI 105 ks -07 4 200 ЕУР
MERCEDES-BENZ  C 220 CDI 170 ks -08 9 999 ЕУР
CITROEN NEMO 1.4 HDI 68 ks -09 TOVARNO 3 999 ЕУР
BMW 320 d.163 ks. -06 5 500 ЕУР
Кон почеток