Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks.2007 god

4 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 28 авг. 06:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05 4 999 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2004 god. 3 500 ЕУР
AUDI Q5 2.0 TDI 170 ks QVATRO 2010 god. 13 500 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05 4 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Leon
SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks.2007 god
So mnogu oprema I mnogu socuvan.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
FIAT SEDICI 1.9 multijet 122 ks. 4x4 2007god 4 750 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2004 god. 3 500 ЕУР
TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 d.90 ks.2010 god 6 999 ЕУР
VW PASSAT CC 2.0TDI 140ks -09 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации