Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks 2009 God

4 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 23 дек. 07:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
SKODA OKTAVIA 1.9 tdi 105 ks 4x4 -06 3 999 ЕУР
PEUGEOT 407 1.6 HDI 110 ks. 2005 god. 3 500 ЕУР
VW GOLF 5 2.0.TDI 140 ks -05 3 450 ЕУР
SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks 2006 God 4 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Leon
SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks 2009 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi. Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071555599 Delčevo
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW GOLF 1.9 TDI 90 ks. 2006 God 4 500 ЕУР
SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks 2006 God 4 400 ЕУР
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks -04 2 999 ЕУР
VW GOLF 1.9 TDI 105 ks.2004 god. 3 700 ЕУР
Кон почеток