Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks.2010 god.

6 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 28 авг. 06:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW TOUAREG 3.0 TDI 245 ks.2011 god 1 ЕУР
FIAT SEDICI 1.9 JTDM 122 ks. 4x4 2007 god 4 999 ЕУР
FORD FOKUS C-MAX 1.6 TDCI 90 ks.2007 God 3 500 ЕУР
Audi Q5 2.0tdi 170ks quattro 2010 13 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Leon
SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks.2010 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano so servisna kniska do poslednite kilometri. Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
Kuka za VW Passat 4 i 5 5 000 МКД
VW PASSAT CC 2.0TDI 140ks -09 0 ЕУР
FIAT QUBO 1.3 multijet 55 kW. 2010 God 4 999 ЕУР
NISSAN JUKE 1.5 DCI 110 ks. 2012 god 8 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации