Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks -06

4 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 02 септ. 07:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 530 d X-DRIVE 269 ks-14 0 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2005 god 4 999 ЕУР
BMW X3 2.0 d.177 ks. 4x4 2007 god 7 500 ЕУР
FORD FIESTA 1.4 TDCI 51 kW. 2007 god. 2 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Leon
SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks 2006 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A3 1.9 TDI 105 ks -05 4 999 ЕУР
MINI ONE d.1.4 Dizel 88 ks.2006 god 3 999 ЕУР
BMW 530 d X-DRIVE 269 ks-14 0 ЕУР
VW TOUARAN 1.9 TDI 105ks -05 3 800 ЕУР
Кон почеток