Македонски | Shqip | English |

SEAT LEON 1.9 TDI -04

Се продава од: pero 27 јан. 17:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.450 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 950 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Leon
SEAT LEON 1.9 TDI 2004god. Kolata e uvezena od Italija. So ful oprema i plateni davachki do registracija. Kolata e kako NOVA
Tel. 070 777 009 / 078 359 009
Нема посетени огласи
Кон почеток