Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Leon fr 2.0 170hp

5 999 ЕУР

Се продава од: Јован 14 јан. 18:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Leon
Се продава Сеат Леон фр 2.0 170hp

Екстра зачувана како надворешно така и внатрешно
8 нови гуми (4 зимски / 4 летни ) користени само една сезона so 18ки бандажи
Спојлери на задниот и страничниот дел
Фабрички ксенон
Спортски спирали
А тест фолии назад
Ел. на стакла и ретровизори
Клима, Темпомат
ABS, ESP
Регистрирана до 11.2020
Може да се проба било кое време, без замени
Јован
071313817
Leaflet
Кон почеток