Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN C3 1.4 HDI 50KW.EKSKLUZIV MODEL

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 15 септ. 12:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 101KS COSMO MODEL KARAVAN 0 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI DSG AVTOMATIK SPORT LINE MODEL 0 ЕУР
OPEL CORSA D 1.3 CDTI 6-BRZINI NAVIGACIJA COSMO 0 ЕУР
SUZUKI IGNIS 1.3 DDIS M-JET EKSKLUZIV MODEL 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Leon

-CITROEN C3 1.4 HDI EKSKLUZIV OPREMA-
-KLIMATRONIK
-FABRICKI ZATEMNETA
-ALARM
-BORD KOMPJUTER
-TEMPOMAT
-FABRICKO RADIO CD
-SERVO
-KOZEN VOLAN
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA PROZORI
- NOVI GUMI
-METALIK PRVA BOJA
-HALOGENI
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA ZEMENA OD PRV GAZDA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA--
--AVTO PLAC MIKI—

AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
OPEL CORSA D 1.2 BENZIN-PLIN MOTOR NA LANCE 0 ЕУР
CITROEN C3 1.4 BENZIN PLIN DIZNA EKSKLUZIV OPREMA 0 ЕУР
OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI 88KW.6-BRZINI COSMO OPREMA 4 200 ЕУР
TOYOTA YARIS 1.4 D4D DIZEL DINAMIK OPREMA 0 ЕУР
Кон почеток