Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Seat Leon 1.9 Tdi 110 ks

3 500 ЕУР

Се продава од: Valon 29 ноем. 06:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Купе
Марка
Seat
Модел
Leon
Se prodava Seat leon 1.9 Tdi 110 ks kolata e registrirana do 11.01.2020 godina ima zelen karton redovna servisirana od oprema poseduva so kozen enterier aluminski bandazi 16 klimatronik sedista na greenje so elektricno podnesuvanje siber, senzori distanceri na zadnite bandasi folii na staklo so a test vredi da se vidi.
Valon
 
071317364
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации