Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS NAVI PDC COPA - 12..MT Auto

6 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Fiat 500 1.2 70ks 119000km 2009 MT Auto 4 999 ЕУР
Citroen C1 1.0 70ks 5 vrati 88000km nova 2008 MT Auto 3 500 ЕУР
VW Polo 1.4tdi 70ks 156.000km novo 2008 MT Auto 4 200 ЕУР
Ford Focus 1.6 TDCI 90ks titanium 153.000km 2009 MT Auto 4 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Leon
SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS ** COPA OPREMA **
143000 KM, 2 KLUCA, SERVISNA KNISKA UNIKAT !!!
NAPOMENA: 100% GARANCIJA ZA KM ! ! !

- NAVIGACIJA SO TOUCH SCREEN
- USB PORT I AUX
- TEMPOMAT
- KLIMATRONIK DVOZONSKI(LADI PERFEKTNO)
- ABS ASR ESP SRS SISTEMI
- CD MP3 AUX
- RADIO KENWOOD AUX CD MP3
- RECARO SEDISTA SO PODESUVANJE
- 10 AIRBAGS
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- SENZORI ZA SVETLINA
- SENZORI ZA DOZD
- MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMJUTER
- 4 EL STAKLA
- EL NA RETROVIZORI SO GREACI
- AVTOMATSKO ZATEMNUVANE NA RETROVIZORI
- ABBLEND SISTEM
- FOLLOW ME HOME OPCIJA NA SVETLA
- MULTI VOLAN SO PODESUVANJE VO SITE NASOKI
- KOMPLETNO SERVISIRAN
- MOZE DA SE PROBA I PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR
** KOLATA E NA REALNI ** 143.000 KM **
** 100 % GARANCIJA ZA KILOMETRI MOZE PROVERKA VO VW
** NAPOLNET FREON ZA KLIMA, ANTIRIZ -25C, SMENETI KAISI
** MNOGU STEGNATO PODVOZNE, MOTOR BEZ CAD BEZ SUMOVI
** NEMA MENUVANI STAKLA,SITE STAKLA SE SEAT
** FAROVI, STOPOVI SITE DO EDNO SE VW ORIGINALNI
** PERFEKTEN MOTOR, STEGNATO PODVOZJE, SE FUNKCIONIRA DO POSLEDNO KOPCE
** KOLATA E KAKO NOVA ! ! ! MT AUTO

--- UVEZENA OD ITALIJA..PLATENO DAVACKI ---

--- BEZ ZAMENI ---

Lokacija: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200 m do benziska Makpetrol.
-----------------------------------
076 877 333
FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: antara insignia rav4 bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo bravo zafira captiva focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220 308 207 suzuki toyota mazda
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Citroen C1 1.0 70ks 5 vrati 111000km nova 2007 MT Auto 3 200 ЕУР
Mini Cooper One 1.4 95ks 133000km nov 2008 MT Auto 4 900 ЕУР
Mercedes-Benz B 180cdi 110ks avangarde koza 2007 MT Auto 6 200 ЕУР
VW Polo 1.2 70ks 133000km klimatronik 2009 MT Auto 3 999 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации