Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Seat Leon 1.6tdi fr paket facelift 2012 MT Auto

6 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 13 ноем. 12:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Toyota Yaris 1.0 70ks 145000km nova 2007 MT Auto 4 200 EUR
Peugeot 308 1.6 HDI 90ks 155.000km nova 2010 MT Auto 4 999 EUR
Mercedes-Benz B 180cdi 110ks avangarde koza 2007 MT Auto 6 200 EUR
Fiat Grande Punto 1.2 70ks 142000km 2007 MT Auto 3 600 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Leon
seat leon 1.6 tdi fejslift euro5 ** fr paket **
175000 km, 2 kluca, servisna kniska unikat !!!
napomena: 100% garancija za km ! ! !

- usb port i aux
- tempomat
- klimatronik dvozonski(ladi perfektno)
- abs asr esp srs sistemi
- cd mp3 aux
- radio aux cd mp3
- recaro sedista so podesuvanje
- 10 airbags
- servo volan so podesuvanje
- senzori za svetlina
- senzori za dozd
- multifunkcionalen bord komjuter
- el stakla
- el na retrovizori so greaci
- avtomatsko zatemnuvane na retrovizori
- abblend sistem
- follow me home opcija na svetla
- multi volan so podesuvanje vo site nasoki
- kompletno servisiran
- moze da se proba i proveri vo servis po vas izbor
** kolata e na realni ** 175.000 km **
** 100 % garancija za kilometri moze proverka vo vw
** napolnet freon za klima, antiriz -25c, smeneti kaisi
** mnogu stegnato podvozne, motor bez cad bez sumovi
** nema menuvani stakla,site stakla se seat
** farovi, stopovi site do edno se vw originalni
** perfekten motor, stegnato podvozje, se funkcionira do posledno kopce
** kolata e kako nova ! ! ! mt auto

--- uvezena ...plateno davacki ---

--- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200 m do benziska makpetrol.
-----------------------------------
076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
 
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Ford Focus 1.6 TDCI 90ks titanium 153.000km 2009 MT Auto 4 600 EUR
Fiat 500 1.2 70ks koza 137000km 2010 MT Auto 5 200 EUR
Mini Cooper One 1.6 9ks 175.000km nov 2006 MT Auto 4 200 EUR
Audi A4 1.9 TDI 115ks SLine koza pdc novo 2007 MT Auto 6 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации