Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEAT LEON 1.9 TDI EURO-5 UNIKAT NOV - 10..MT Auto

4 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80KS FR OPREMA -08 MT Auto 3 900 EUR
FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS NOV 173000 KM - 08..MT Auto 3 600 EUR
BMW 120D 163KS PERFEKTNO -05 MT Auto 4 800 EUR
CITROEN C1 1.0 70 KS 5 VRATI 161000 KM -07.MT Auto 3 200 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Leon
SEAT LEON 1.9 TDI EURO-5 SPORTLINE
177000 KM SERVISNA KNISKA, 2 KLUCEVI, UNIKAT !!!
NAPOMENA: 100% GARANCIJA ZA KM ! ! !

- NAJDOBRIOT 1.9 TDI EURO-5 MOTOR
- 16-KI ALU BANDAZI SO NOVI GUMI
- KLIMATRONIK DVOZONSKI(LADI PERFEKTNO)
- ABS ASR ESP SRS SISTEMI
- CD MP3 AUX
- RECARO SEDISTA SO PODESUVANJE
- 10 AIRBAGS
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- SENZORI ZA SVETLINA
- SENZORI ZA DOZD
- MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMJUTER
- 4 EL STAKLA
- EL NA RETROVIZORI SO GREACI
- AVTOMATSKO ZATEMNUVANE NA RETROVIZORI
- ABBLEND SISTEM
- FOLLOW ME HOME OPCIJA NA SVETLA
- MULTI VOLAN SO PODESUVANJE VO SITE NASOKI
- KOMPLETNO SERVISIRAN
- MOZE DA SE PROBA I PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR
** SERVISNA KNISKA REALNI ** 177000 KM **
** 100 % GARANCIJA ZA KILOMETRI
** SERVISNA KNISKA
** 2 KLUCEVI
** PROMENET REBRAST KAIS, VODNA PUMPA, ZATEGACI na 163000 KM
** KOLATA NE E UDIRANA NE E FARBANA
** NAPOLNET FREON ZA KLIMA, ANTIRIZ -25C, SMENETI KAISI
** MNOGU STEGNATO PODVOZNE, MOTOR BEZ CAD BEZ SUMOVI
** NEMA MENUVANI STAKLA,SITE STAKLA SE VW
** FAROVI, STOPOVI SITE DO EDNO SE VW ORIGINALNI
** PERFEKTEN MOTOR, STEGNATO PODVOZJE, SE FUNKCIONIRA DO POSLEDNO KOPCE
** KOLATA E KAKO NOVA ! ! ! MT AUTO

--- UVEZENA OD ITALIJA..PLATENO SE DO REGISTRACIJA ---

--- BEZ ZAMENI ---

Lokacija: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200 m do benziska Makpetrol.
-----------------------------------
076 877 333
Sledete ne na FACEBOOK ** MT Auto **
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
VW GOLF 1.6  TDI  COMFORTLINE NOV -10..MT Auto 7 200 EUR
CITROEN C1 1.0 70 KS 5 VRATI 161000 KM -07.MT Auto 3 200 EUR
TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 NOVA -11.MT Auto 8 999 EUR
Fiat 500 1.2 70ks 119000km 2009 MT Auto 4 999 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации