Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Seat Leon 1.6 tdi Style Copa Ecomotive

6 900 ЕУР

Се продава од: Martin 25 ноем. 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Leon
Се продава Seat Leon 1.6 TDI Style Copa Ecomotive

➡️ Година на производство: 2011
➡️ Прва регистрација: 12/2011
➡️ Моќност на мотор: 77 kW / 105 HP
➡️ Навигација
➡️ Паркинг сензори
➡️ Говорни команди
➡️ Фабрички Bluetooth и USB
➡️ 2-зонска клима
➡️ Мануелен менувач
➡️ Автомобилот е од прв сопственик
➡️ Автомобилот е увезен од Франција, платени се сите давачки до регистрација
Контакт телефон: 070 711 055 и 070 363 017
Martin
 
070711055
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации